עיצוב ארונות הזזה

עיצוב ארונות הזזה

הרבה מים זרמו אל הים מאז שהומצאו ארונות ההזזה. כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות מסוג זה, לכל טעם ולכל כיס. עיצוב ארונות הזזה יכול להתאים לא רק למבוגרים אלא גם כפתרון מעולה לחדרי הילדים. ולא רק כארונות בגדים רגילים העיצוב הזה יוכל להתאים. ניתן בהחלט למצוא את הדגמים הללו כאשר הם משובצים בחדרי ארונות מן השורה הראשונה. זה יתאים לחדרי ארונות גדולים ורחבי ידיים אך גם לחדרים בעלי שטח יחסית מצומצם.

עיצובים מלאי השראה

יצרני ארונות מובילים כמו עץ לדעת אינם מרשים לעצמם להציע רק ארונות סטנדרטיים, רגילים למראה. עיצוב ארונות הזזה בתנאים קפדניים מאפשר כיום להציע דגמים בעלי אופי ואפילו שאר רוח. ניתן בהחלט למצוא דגמים שבהם מוטיבים קלאסיים או עתיקים. ניתן למצוא דגמים השואבים את השראתם מהסגנון הכפרי, לפעמים מזה האיטלקי ולפעמים מזה הצרפתי או האנגלי. אם גם אתם רוצים ארונות מלאי השראה המבוססים על דלתות הזזה משופרות, בעץ לדעת ידעו להציע לכם הרבה אפשרויות לבחירה. ללא ספק, חלק מהדגמים יתאימו לכם כבר במבט ראשון ודגם אחד או שניים יתאימו לכם גם במבט השני והשלישי.

העיצוב שחוסך לכם המון מקום

מדוע עיצוב ארונות הזזה יתאים גם לכם? זאת, מכיוון שזהו העיצוב שחוסך לכם מקום בבית. גם אם יש לכם חדרים קטנים יחסית, כפי שמקובל בבניה המודרנית, ארון הזזה ימצא את מקומו בקלות. בארונות מסוג זה, כאשר הדלת נעה על גבי מסילה (לפעמים גם מסילה סמויה או נסתרת), לא צריך לדאוג למרווח לצורך פתיחת הדלת.

במידה רבה, נהוג לראות בארונות הללו השתדרגות לעומת הדגמים הישנים, של דלתות הציר. אמנם יש עדיין חסידים שיעדיפו את הדלתות הנפתחות הרגילות, אבל מספרם ללא ספק הולך ופוחת. ארונות הזזה מהווים פתרון אלגנטי, יעיל ומאוד אסתטי. העובדה שלא חייבים להוסיף חלקי פרזול שונים בדלתות החיצוניות הופכת את הארון לבטוח ובטיחותי לחדרי ילדים. זהו ארון הנחשב לנעים מאוד לעין עבור אלא שמחפשים קווים חלקים וללא תוספות. אך כמובן שניתן לבחור עיצוב ארונות הזזה שמכניס אל הדלתות אלמנטים אסתטיים לבחירה. מראות, פאנלים, חריטות שונות, הטבעות או פיתוחים – את כל אלה ועוד הרבה יותר ניתן למצוא בדגמים המשופרים.

עיצוב שמתאים לכיס שלכם

לא רק פתרונות יקרים ויוקרתיים ניתן למצוא אצל הנגריות המתמחות. בעץ לדעת השיגו את המטרה הראויה – עיצוב ארונות הזזה במחיר נגיש לכל כיס. לא מדובר בחברה ששולחת ידה רק בעיצוב רהיטי היוקרה המרהיבים. מדובר בבית עסק ששם לעצמו למטרה לעצב מטבחים, ארונות קיר וארונות הזזה שישלבו ערך מוסך ותמורה מעולה ביחס למחיר. לא אוהבים להשתעבד לתשלומים אין סופיים? רוצים מחיר נוח וארון מצוין? היכנסו לעץ לדעת ותקבלו הצעה מצוינת בטעם טוב.