פורץ בירושלים

עשרה קבין של יופי נפלו על העולם, תשעה מהן נטלה ירושלים. כך, בכל אופן האגדה מספרת. המציאות, מסתבר, פחות זוהרת. ירושלים אמנם עיר יפה המקודשת לשלושת הדתות המרכזיות; ובאותה נשימה היא גם עיר ענייה שחלקים ממנה מוזנחים. אחת מתופעות הלוואי זה פשע גואה המאופיין בהרבה מאוד עבירות רכוש. במילים אחרות: לא נדיר לפגוש בתחום פורץ בירושלים.

פורצים רעים ופורצים טובים
המונח 'פורץ' הוא מונח מתעתע, במשמעות מושאלת מקובלת הוא מילה נרדפת ל'גנב', אך במובן הפשוט של המילה 'פורץ' הוא אדם שיודע לפתוח מנעולים, ורוב מוחלט של אנשים שמחפשים פורץ בירושלים לא מעוניינים לגייס צוות לשוד בנק אלא מחפשים מומחה לפריצת מנעולים בירושלים שיבוא ויושיע אותם במגוון סיטואציות כמו מפתח שבור, מנעול תקוע, כספת מקולקלת או דלת טרוקה. וכן, גם 'פורצים רעים' מספקים עבודה למנעולן בירושלים.

הדבר הראשון שצריך לעשות אחרי פריצה בבית זה להחליף את המנעולים, כך שאין פלא שבעל העסק פורץ בירושלים הוא צירוף נפוץ בחיפושי גוגל. אבל מה בעצם אנחנו מחפשים אצל 'פורץ טוב'? ראשית, אנחנו צריכים להיות בטוחים שהוא באמת 'טוב', במובן שהוא ישר ואמין – אחרי הכול אנחנו עכשיו מפקידים בידי אדם זר את מפתחות הבית שלנו (תרתי משמע); שנית, אנחנו רוצים שהוא יעשה עבודה מקצועית ונקייה, שיתקין לנו מנעול טוב שבפעם הבאה יקשה על הפורץ ('הרע') להיכנס אלינו; שלישית, שיגיע מהר כי לא נעים להיות בבית שדלתו הראשית פרוצה.

איך בוחרים מנעולן טוב?
הפרמטרים שהגדרנו אמנם פשוטים ומתבקשים, אבל ברגע האמת לא תמיד קל ליישם אותם. בפועל, לא כל מי שמציג את עצמו כמומחה לפריצת מנעולים בירושלים הוא כזה. הענף הזה מלא בחאפרים וחלקם לפעמים מחלטרים בצד הלא נכון של החוק. מי שזיהה את הבעיה והגה פתרון חכם היא חברת 'א א א מנעולי שמאי'. מנעולי שמאי הקימו מוקד אינטרנטי מיוחד למנעולים באזור ירושלים והסביבה. כך שהיום כל מי שמחפש מנעולן בירושלים יכול להיות בטוח שאיש המקצוע אליו הוא פונה יעניק לו את השקט המקצועי והנפשי שהוא צריך. מחפשים 'פורץ בירושלים'? כנסו למוקד האינטרנטי של 'א א א מנעולי שמאי'.