פנל מבודד

אם בניתם בית בעבר ועכשיו המשפחה התרחבה או שמכל סיבה שהיא מה שקיים כבר לא מספיק לכם, אתם צריכים להרחיב את הבית… הרחבה של בית היא פרויקט מורכב, פרויקט שדורש גם הוצאה לא מבוטלת וכמובן את האישורים הנדרשים. הרחבה של בית יכולה להיות בבית קרקע תוספת של עוד כמה מטרים לבית בדמות חדר או כמה חדרים, ובבית עם קומות היא יכולה להיות סגירה של המרפסת. אתם יכולים כמובן ללכת על האופציה המוכרת יותר והיא בנייה קונבנציונאלית באמצעות לבנים וכל מה שמסביב ויכולים לבחור בבנייה באמצעות פנל מבודד. זו שיטה שהולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר ושווה לכם לשקול אותה?

מהם הפנלים המבודדים?

פנל מבודד כשמו כן הוא, פנל שמבודד ממזג האוויר כמו גם מרעשים. זהו פנל שעשוי מאלומיניום מבודד והוא בשימוש כבר שנים ארוכות בארצות הברית ובארצות נוספות, ובישראל בשנים האחרונות הוא הולך ותופס תאוצה. זהו פנל עם יתרונות רבים כמו בידוד איכותי מרעשים ככה שאם אתם קנאים לשקט שלכם זה פתרון מצוין, פנל שמבודד מקור או מחום כך שתצטרכו הרבה פחות להפעיל תנורים או מזגנים, והבנייה באמצעותו פשוטה ומהירה הרבה יותר מהשיטה המסורתית. אין ספק שמי שבוחר בפנלים כאלו ירוויח לא מעט גם לטווח הארוך.

סגירה של המרפסת

סגירה של מרפסת יכולה להיות למטרות שונות. אם אתם רוצים לקבל עוד חלל סגור בבית בשביל משרד או סתם עוד חדר ואתם רוצים לעשות את זה במהירות ועם כמה שפחות בלגן, עם פנל מבודד תוכלו לעשות את זה. זו השיטה האידיאלית כשרוצים לחסוך כסף וכשרוצים עבודה מהירה ואיכות החומרים לא נופלת מאיכות החומרים בשיטה המוכרת.

הרחבה של הבית

רוצים להרחיב את הבית ולהוסיף לו עוד חדרים? גרים בית קרקע ומעוניינים להגדיל אותו? עם פנל מבודד תוכלו לעשות את זה… פנל כזה משמש לבניית מבנים תעשייתיים, משרדים, בתי כנסת ומה לא… הכול אפשר לבנות איתו ואם צובעים מבחוץ עם שליכט איכותי אי אפשר להבחין בהבדל בשיטת הבנייה.

פנלים שמחיקים מעמד שנים ארוכות.

פנלים מבודדים הוכחו כאיכותיים וכאלו שממזיקים מעמד שנים ארוכות. הם מאפשרים להיות עם שקט נפשי ועם הידיעה שגם אם יהיה צורך בשיפוצים מסיבות אחרות, זה יהיה קל הרבה יותר ופשוט הרבה יותר וכנראה גם יותר זול לעשות את זה כשהמבנה הוא מפנלים מבודדים. אל תהססו והתייעצו עם מומחים בתחום, והמומחים בתחום בישראל הם ע. מעין תעשיות בע"מ.

ע. מעין תעשיות בע"מ – הממחים בישראל!

לא רק פנלים מבודדים מוכרת חברת ע. מעין תעשיות בע"מ אלא את כל חומרי הבניין והפריטים שמסביב. חברת ע. מעין תעשיות בע"מ היא אחת הוותיקות בתחום ומביאה מניסיונה הרב, וצוות החברה ישמח לסייע לכם בכל שאלה!